| PapUsHykA a întrebat:

as vrea si eu sa va intreb cu as putea sa ii dovedesc prietenului meu cit de multi tin la el? plizz un pic de ajutor aici nu stiu sincer ce s fc ceva metode?

4 răspunsuri:
| mihaela_7412 a răspuns:

Pai nah asta u trebuie sa o faci cum stii u cum simti u, depinde ce ii place dar e buna o idee cu o seara romantik...alea alea daca u nah nu stiu vb de ceea ce simti

| Markus_4003 a răspuns:

PAi arata-i si tu printr-o seara romantica in 2 si deamu acolo...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sinucide-te pentru el ...si dupa aia du-te la scoala sa inveti sa scriiwinking...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa ii faci o surpriza de genul:il chemi intr-o seara cand esti singura acasa la tine.Cand intra in camera ta, sa fie pe jos o inimioara din lumanari isr in mijloc scris"Te Iubesc":X...si apoi sa va sarutatzi si mai vedeti voihee hee
Succesc:X... funda?batting eyelashes