| Emilia1015 a întrebat:

Cum as putea sa ii dovedesc prietenului meu prin fapte, fata in fata cat de mult il iubesc.Dau funda.Multumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Incearca sa ii faci un cadou. Daca vrei sa fie ceva deosebit fa Dragoste cu el si asta e dovada cea mai mare dar cred ca nu e cazu pentru ca esti destul de mica.

| Chamberlin a răspuns:

Salut,
Se spune ca un sarut poate arata ca iubesti o persoana, nu conteaza ce varsta ai avea.
Bafta!

| Public22 a răspuns:

Pai prin fapte ai putea sa faci multe, dar avand in vedere ca ai doar 14 -15 ani, prin comportamentul tau fata de el, prin gesturi frumoase, saruturi, mici cadouri. Nu cred ca ai nevoie de noi pentru a face asta, arata-i ca il iubesti cum crezi tu ca e mai bine, dar nu uita, prea multa iubire strica. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Otils a răspuns:

Taraste-l pe acoperisul unui bloc si saruta-l.Ai doar 15 ani...

| ovidiu1122 a răspuns:

Cred ca ai o varsta prea fargeda pentru ai dovedi cuiva ceva pune mana pe carte de o tii asa pana la 20 de ani o sa ai de dovedit multe la multi