| deutza_5781 a întrebat:

Buna as vrea si eu sa va pun o intrebare daca in trecut ati iubit sau iubiti un baiat/fata care va este sau va fost si dusman/ca si prieten/a si amic/a si niciodata nu ati stiut sau stiti daca are sentimente fata de voi cum ati procedat sau ati proceda? am incercat sa imi neg sentimentele mereu dar niciodata nu am reusit sa ma mint pe mine deci pls mi-ar fi de ajutor un mic sfat raspunshappy

2 răspunsuri:
| UnZambetTeRog a răspuns:

Nu am trecut... Dar pot sa`mi imaginez. :X Eu m`as uita la comportamentul lui fata de mine. Daca ar fi unu de badaran cred ca nu m`ar placea. Dar daca se poarta foarte frumos inseamna ca este ceva. Iar in cel mai probabil caz : sa se poarte cum se port ceilanti baieti cand sunt in preajma ta (ma refer la ce`i care te vad doar ca pe o prietena ) M`as apropia de el si poate dintr`o intrebare in alta as afla...

Sper sa-ti fie de folos big hug
Succes :*
P. S sa`mi spui cum a fost

| alexoprondrina a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate.
Asa cum tu iti ascunzi sentimentele, asa o poate face si el.deci o discutie nu e tocmai favorabila.
Incearca sa aflii de prietenul lui cel mai bun.
Arata-l ca-l placi si ai rabdare... timpul va face ca lucrurile sa se aseze.