| Janabana a întrebat:

Buna, astazi eu si cu iubitul meu ne-am atins penisul si vaginul prin haine si m-a usturat vaginul, iar acum ma dor sânii si burta si mi-e rau, e posibil sa fii ramas insarcinata?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ha ha ce gklumă proastă, mai taie din ele dale dra.u

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Recomand manualul de biologie, clasa a VII-a.

Ca raspuns, nu exista riscul de sarcina.

| Sofer a răspuns:

Nu ai rămas însărcinată.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Depinde cat de deasa este tesatura la haine. Daca nu este destul de deasa, mai mult ca sigur ca a trecut mirosul de "pasarica" prin ea si vreun spermatozoid vigilent l-a simtit si a dat fuga sa vada de unde vine mirosul.

| NotNamed a răspuns:

Wtf dude. Cum adica ti.a atins vaginul prin haine? Vaginul e in interior, cum mama ei de treaba a infipt.o in tine prin haine?

| Mopmop a răspuns:

Eu zic sa ai o discutie mai serioasa cu parintii tai. Lasa rusinea la o parte si incearca asta, o discutie serioasa la timpul ei te fereste de neplaceri in viitor! Craciun Fericit tie si a lor tai dragi!

| Green66 a răspuns:

E imposibil să rămâi însărcinată și e foarte posibil sa fii troll.

| Willis a răspuns:

Nici gând de așa ceva.
Ai făcut o iritație, de aia te ustură.
Dar câți ani ai, de gândești așa?