| Karin77 a întrebat:

Acum cateva zile eu si iubitul meu ne-am atins organele genitale! Eram amandoi in picioare! E posibil sa raman insarcinata daca mi-a atins vulva sau clitorisul? Nu a ejaculat si nu m-a penetrat! Sunt virgina! Nu am fost penetrata niciodata nici macar penisul nu a fost atins de vaginul meu. Inainte de asta iubitul meu a urinat! Trebuie sa imi vina menstruatia. Am sani foarte tari si dureri foarte mici de burta! Tin sa mentionez ca nu am un ciclu deloc regulat! Poate sa imi intarzie si din cauza stresului si din cauza faptului ca am avut probleme in familie si am plans foarte mult? Sau e posibil sa fiu insarcinata?
Va rog un raspuns!
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Nu e nici un risc sa fii insarcinata. Relaxeaza-te.

| Karin77 explică (pentru Holiday):

Multumesc mult de ajutor!

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai cam fi al doilea caz de conceptie imaculata din istorie.

| HazelEyes77 a răspuns:

Iti faci griji degeaba. Sanse 0 sa fii gravida.

| Karin77 explică (pentru HazelEyes77):

Chiar m.am mai calmat! Multumesc frumos

| Karin77 explică (pentru HazelEyes77):

Multumesc mult

| gheorghe699 a răspuns:

Stai linistita! exclus sa fi gravida, ma faci sa rad ..stii aveam un prieten care spunea ca sotia lui ramane gravida si daca isi scutura chilotii la poarta ..nu e nici o problema, dar daca tot vrei sa ramai inca virgina, de ce nu il lasi sa iti faca oral, daca ti-o linge sigur nu ramai.

| IoanaRoman09 a răspuns:

NU!

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Ai grija, dacă în preajma iubitului tău te mai gândești la sex, e posibil să rămâi însărcinată, si asta doar cu puterea gândului, nu vă mai jucați... ce întrebări penibile, nu știți educație sexuală nici până la piciorul broaștei, câți ani ai? 7 ani?

| Karin77 explică (pentru PuținConteazăNumele):

Daca dai raspunsuri din astea te crezi cu mai multa minte ca mine? Care am vrut sa ma asigur si am cerut parerea cuiva?

| PuținConteazăNumele a răspuns (pentru Karin77):

Dap, mă cred cu mai multă minte decât tine

| Karin77 explică (pentru PuținConteazăNumele):

Pacat ca nu esti in stare sa arati ca ai mai multa minte decat mine!

| Karin77 explică:

Va multumesc