| anonim_4396 a întrebat:

ati putea sa am ajutati cu un sfat? Oare e vreo sansa sa ajungi sa ai o relatie serioasa ca un baiat cu care ai avut o relatie de prieteni cu beneficii? cum as putea sti daca ar vrea ceva mai mult?

4 răspunsuri:
| luniii a răspuns:

Depinde de baiat.Tu il cunosti cel mai bine iar noi aici ne putem da doar cu presupusu. Ceea ce te sfatuiesc e sa vorbesti cu el, sau cel putin daca nu poti sa ii spui direct incearca sa bati apropouri.

| CrisaCriss a răspuns:

Cred ca cel mai simplu il intrebiwinking

| xSp33dyDanny a răspuns:

Daca va intelegeti foarte bine...iti poti lua inima in piept si sa il intrebi daca vrea sau nu sa fiti impreuna. big grin Bafta Deeutzza! App sansa este de 99, 8% big grin Bafta!

| AdolescentulBaiat a răspuns:

Wow...chiar eu ma confrunt cu asta. Dar gandeste-te ca esista doua posibilitati.
Prima..., cea in care el te-ar saruta imediat dupa ce i-ai spus..., sau a doua, cea in care el ar nascoci niste scuze, ca sa se scoata din situatie, si nu ati mai fi niciodata prieteni la fel de buni la fel ca inainte, poate chiar el te va evita.
Dar baietii cand vor o fata in primul rand o vor pentru felul in care arata (prima inpresie), adica doar daca problema asta se poate pune si in cazul lor. Dar gandeste-te, ai doua posibilitati : il intrebi cu riscul de a nu va mai vorbii niciodata..., sau ramai cu regretul k nu ai facut-o pentru mult timp...,.