| saresipiper a întrebat:

Buna, ati suporta sa fiti in liceu cu elevul preferat al profesorilor, tocilarul bogat cu ochelari ca borcanele, laudat la clasa si pupat in dos mereu pe nedrept, cu o falsa imagine curata, iar acasa sa nici nu se stie spăla cum trebuie, si sa vrea chestii absolut scarboase in pat, de sa va vina sa vomitati?
Nu v-ar veni sa ii dati in cap gandindu-va ce imagine falsa are in societate, de baiat cuminte si pur?
M-am gandit de multe ori sa il filmez si sa-i demasc adevarata față

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vorbesti din invidie?
Inseamna ca esti un prieten fals si urat, odata ce pretinzi ca-i esti prieten, mergi la el acasa, te uiti in patul lui, il critici ca nu se spala samd.
Daca nu-ti place de el, da-i pace, ca nu te obliga nimeni sa-i fii prieten si nici sa-l suporti.

| saresipiper explică (pentru Violleta2022):

Crezi ca sunt ca tine si nu i-am zis ce gandesc in față, nu?rolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns (pentru saresipiper):

Aici nu vrbim de mine, ci de tine si invidia ta, asupra unui coleg popular din clasa.
Razi degeaba, fiindca asta nu te face nici mai destept si nici popular, doar un mic invidios, ranchinos care-si vorbeste prietenii pe la spate.

| saresipiper explică (pentru Violleta2022):

Ce psiholog desăvârșit!rolling on the floor nu-s invidios, stai linistit ca am si gagica mai frumoasa decat el, am bani si note la fel de bune, fara sa duca ai mei daruri la profesori.
Se vede ca faci parte din tagma lui, ca veni si randul tau sa vorbesc si eu de tine, iti plac oamenii cu 2 fete care una se dau si alta sunt de fapt...v-as pune in cap in ghiveci ca pe flori, ca alt rost nu va gasesc...probabil esti certat cu apa si turolling on the floor
Haidi pa!

| Violleta2022 a răspuns (pentru saresipiper):

Mai copilas, eu nu pot sa fac parte din tagma lui, ca-s adult in toata firea, nu un copilas prostut si invidios ca tine.
Da-i pace aluia de nu-l inghiti, ca nu-i bine sa dai frau liber invidiei, ca-ti va aduce numai necazuri in viata.

| Violleta2022 a răspuns:

Invata sa vorbesti frumos si respectuos, daca nu vrei sa ai probleme in viata.
Invidia si rautatea nu te duc prea departe si vei avea numai de suferit.
Acum esti mic si nu ai habar, dar curand vei simtii cum te ocolesc oamenii, fetele, prietenii si mai toti pe care-i barfesti sau jignesti.

| LoveSleep a răspuns:

Am ras, ne-am distrat, dar la psiholog când te duci?

| saresipiper explică (pentru LoveSleep):

Tii cu imputitii fiindca esti ca eirolling on the floor

| NotNamed a răspuns:

rolling on the floor

| danaieladaniela a răspuns:

Ce naiba

| Whitesnake99 a răspuns:

Nu inteleg, esti sora lui, iubita lui sau un simplu coleg de liceu/observator? Te rog, lamureste-ne pentru ca in momentul de fata ai putea fi toate trei de odata, bazat pe cum ai formulat intrebarea.

| Anonimboy17year a răspuns:

Poti incerca... nimanu.i nu.i plac persoanele cu 2 fete...,

| Musca88 a răspuns:

Lasa-l bro, viata ii loveste mai tare pe astia decat ai putea tu sa-i lovesti vreodata, cand o sa vada greutatile o sa inteleaga si el ce viata a avut in liceu.

| Misa4530 a răspuns:

Dacă nu își bate joc de tine în special nu vad dc l ai face de ras. Totuși poți profita de el cu ajutorul unei filmări cu el cel adv