| yoooo_8547 a întrebat:

Azi am avut un contatc sexual. Am avut mici probleme cu prezervativul, iar el a ejaculat afara, dupa cateva ore mi-a venit menstruatia, Imi intarziase 2 zile. Sunt sanse sa raman insarcinata?

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu, nu vei ramane insarcinata.De data asta. Aveti grija mai multa pe viitor, putea sa se intample accidentul in perioada fertila si atunci trebuia sa iei masuri.

| blue-star a răspuns:

NU! Numai daca ar fi ejaculat inauntru, dar daca a ejaculat afara atunci nu-ti face griji. Te pup si TAKE CARE!

| Ally_8613 a răspuns:

Nu

Ally