| Gumalamanaazecea a întrebat:

Buna buna. am mai pus o intrebare de genul, si asta e un fel de continuare
Deci. http://www.tpu.ro/......ana-ce-am/

Acum se poarta un pic ciudat...sa zic asa. ba imi spune iubi, ba sta cu altele de gat si le pupa pe obraz. Ce sa cred? Nu e genul de tip care sa umble cu 10 fete pe zi, dar nu stiu ce sa zic. Aseara cand am iesit de la ore, m-a luat de mana si a zis: uite asa te duc de mana la masina la taicatu.Sa presupunem ca inca ma place, dar de ce nu imi spune in fata sau de ce nu ma intreaba daca vreau sa stau cu el? de obicei ma intreba chestiile astea numai in vacante. in timpul scolii nimic.
Si eu sunt putin timida, si poate nu stiu sa ma port cu el.

Deci, ce pot sa fac? Cum sa ma port cu el? Sau ce parere aveti de comportamentul lui?

3 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Comportamentul lui chiar e ciudat. Spune-i sa nu mai stea cu tine daca pupe pe obraz alte fete ca te deranjeaza sau sa nu mai stea cu altea. Fii mai tupeista si vorbeste cu el tot ce te deranjeaza, fa tu primul pas sau nu stiu... incaearca sa faci imposibilul posibil!
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuza-l de viol si baga-l la parnaie sa se invete minte!