| liveincolors a întrebat:

Care a fost cel mai nebunesc lucru pe care l-ati facut din dragoste?

13 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sa renunt la mine pentru elhappy

Abh
| Abh a răspuns:

Doi copii si nu imi pare rau.

| baru a răspuns:

M-am casatorit Si sunt foarte fericit Pa

| sasha a răspuns:

Am dormit intr-o scara de bloc

| darrio2007 a răspuns:

Sa ma insor.Multumit?

| yanny`s a răspuns:

Tragic?laughing i-am zis iubitului meu sa nu mai iasa din casa dupa ora 10 [in conditiile in care el iesea pana la vreo 4-5 dim]laughing

ehbig grin eu ma gandeam doar la binele lui [nicidecum nu vroiam sa ma razbun pe el ca vorbise urat cu un amic de`al meu]laughing

| soricica a răspuns:

Am fugit de acasabig grin

| crysty08 a răspuns:

AU l-am batut rau pe unu aproape l-am bagat in spital

| Instinkt a răspuns:

M-am batut cu 5 pentru ca au atcat o fata ce-o iubeam si cei 5 mai aveam si bate eu am ajuns la spital insa ea a fost bine

| bubulikutza a răspuns:

Orcum in ca nu sunt casatorita am doar 19 ani. Dar oricum stiu ca fericita ma va face dragostea oferita de sotul meu si oricum copiii o sa aduca si mai mare bucurie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am renuntat la virginitate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am murit. Ti se pare putin?

| andra_6530 a răspuns:

Pai cel mai nebunesc a fost ca nu am rasp la tel 2 zilelaughinglaughing tragic.nu?