| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai nebunesc lucru pe care lati facut?

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Hello:
Traiesc in Romania. cred ca asta e cel mai stupid, irational si nebunec lucru pe care il poate face cineva vreodata.

24 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

M-am dus cu masina pana in mijlocul lacului cand era inghetat si cand sa ies pe mal, s-a capat gheata, si acum ma mir ca nu am ajuns in lac cu tot cu masina!

| Malvina24 a răspuns:

Cand aveam 5 ani parintii m-au lasat nesupravegheata in parc iar eu am vazut ca pe o banca un barbat dormea, m-am dus la el si ma uitam cum sforaia, am vazut ca avea ceva lucitor la buzunar...era un pix foarte frumos, l-am luat si i l-am bagat in gat, nu stiu de ce. A trebuit sa ii scoata pixul cu greu niste oameni era sa moara.De fiecare data tati imi zice ca am fost nazdravana cand eram mica. Oricum tipul cu pixul a devenit prieten cu tati de atunci dar din pacate a murit la 5 ani dupa incident(cancer). Cand eram mica imi placea sa intep oamenii cu un ac, o rugam pe mami sa ma lasa in fata blocului, luam un ac si ii intepam in fund...intr-o zi unul s-a enervat pe mine si am plecat plangand la mami si mami mi-a zis sa nu mai fac asta, sa fac injectii la papusi, de atunci am avut toate papusile pline de gauri de la acul de cusut.Si acum mai am unele papusi si ma mai intreaba cateodata cineva de ce au atatea gauri, sa le spun oare?

| Barajag a răspuns:

Am fost sa pap o pizza si dupa ce am mancat-o, a ramas pe masa maioneza.Ehh,gandeste-te ce am facut cu ea? Si-a luat zborul direct in geanta mealaughing

| Aero a răspuns:

Maryana5, chiar ai mancat rahat la propriu? laughing

Lucru nebunesc la mine...hmm nu-mi amintesc, deci n-am facutlaughing. Un lucru ciudat pe care mi-l amintesc acum: cand aveam 5-6 ani, era vara, eram la tara si ma chinuiam sa ma dau cu sania rolling on the floor

| maryana5 a răspuns:

Am mancat cac*t cand am fost mica big grin Si cel mai rau straight face mi-a placut! rolling on the floor
Eu nu am de unde sa stiu thinking mi-a povestit mama ca m-a gasit manjita pe la gura si cu mainile in el big grin rolling on the floor

| Xonia a răspuns:

Am fugit de acasa de la bunicamea
Anul trecut cu fratemiu si 2 verisorilaughing

| AndreeaSiAndra a răspuns:

La 9 ani mi-am rupt mana si cand ma duc la spitalul din Eforie imi zic alea ca mi-am rupt mana si ca trebuie sa mi-a bage in ghips mama mia ce ''spectacol'' le-am facut.Eram cu unchiul si matusa mea.Am urlat de mama focului.Erau 2 asistente si un doctor. Zice asistenta sa stau eu''lasa-ma in pace urato, pleaca''si i-am tras una.Vine a doua asistenta crede ca ma poate convingelaughing''Pleaca si tu, nu mi-am rupt eu mana ce stii tu. Tu nu stii nimic.''In mintea mea ca e proasta. Apoi vine matusimea si ma convinge sa intru in spital.Vine doctorul.Doi pumni si a plecat(i-am dat 2 pumni ca ma enervatlaughing)Apoi mana la urma imi pune o artera gipsata.Cand am venit sa-mi scot gipsul se uita asistenta la mine de frica ce ii eralaughinglaughinglaughing

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Am jucat intr-un film one man one jar...glumesc, n-am facut nimic nebunesc...iti povestesc dupa ce termin.

| alessutz11 a răspuns:

Am speriat-o pe matusa la mare. A crezut ca m-am inecat, dar eu de fapt faceam pluta cu fata in jos. Am ras cand i-am vazut fata. laughing

| Tigrilă a răspuns:

M-am combinat cu una mai mica cu 4 ani ca mine! nu stiu ce era in capu meustraight face

| TheToxicNightmare a răspuns:

Cand aveam 4-5 ani am inghitit un cercel( Nu stiu ce a fost in capul meu) si mama trebuia sa ma tina de picioare cu capul in jos ca sa scuip cercelul rolling on the floor rolling on the floor sau cand aveam 5 ani m-am dat cu margarina pe fata rolling on the floor ma prefaceam ca fac reclama la o crema de infrumusetare rolling on the floor rolling on the floor ca in desenele animate rolling on the floor sau tot la 5 ani am luat tigara lui tata si am fumat din ea rolling on the floor si apoi am vomat :-| rolling on the floor) am multe chesti nebunesti rolling on the floor.

| cristianorudi7 a răspuns:

110 a raspuns foarte bine

| Deea_7266 a răspuns:

Aveam 9 ani si fratele meu 6 ani si eram si eu nebuna ca el.Noua nu ne convenea ca a venit si unchiu cu matusa si cu copilui ala de 2 ani la mare! Ok eu eram mai mare dar tot vroiam jucarii mama si tata erau toata ziua cu unchiu si matusa numa la verisoru meu ii cumparu jucarii noua ne luau carti dar fratele meu la 6 ani habar nu avea sa citeasa ma rog nici acum la 12 ani nu stie bine! Intro zi mama tata unchiu si matusa sau dus pana jos la receptie sa intrebe nu stiu ce.Eu si fratele meu cum am prins ocazia l-am luat pe copilu ala de 2 ani si l-am bagat sub pat.Ar fi stat acolo mult si bine daca fratele meu sir fi amintit sal lege la gura.Mama ce neam incasato eu si fratele meu cand lau gasit pe copilul ala mic sub pat.rolling on the floor

| rex_2081 a răspuns:

Daca as sta sa insir cate rele am facut as scrie un roman, si sa ma gandesc care e cel mai nebunesc lucru ei... mi-ar trebui mult timp de gandire.

| Mara15 a răspuns:

@Biencutza, L-am vazut deja.laughing

| Mara15 a răspuns:

Multumesc de raspunsuri!happy M-am distrat, voi anunta castigatorul in urmatoerele zile.happy Va suparati daca va pun sa asteptati unpic?puppy dog eyes

| Face2face a răspuns:

In fiecare zi fac ceva crazy... sa vedem ce imi vine acum in minte:

Pai dupa ora de sport cu toti asteptam sa intram in clasa si am inceput sa ma ciondanesc cu un coleg si cum aveam parfum intr-un colt iar schimburile deasupra intr-o punga de cadou big grin fara sa imi dau seama i-am dat cu punga in cap baiatului si chiar cu coltul in care era parfumul si ca urmare i-am spart capul bietului baiat... toti radeau si ziceau ca ii ies crierii pe acolo unde ii curgea sange laughinglaughing Asta era prin clasa a5a.

Eram in mall cu fetele si era ziua unei prietene si faceam si noi poze si a venit un bodygard tanar, frumos si cica sa nu mai facem poze, da eu cu mult tupeu : Hai nu faceti o poza si cu noi aratati ca un model de a lui Catalin Botezatu.

Ma certasem cu o coleg si a doua zi cand ne-am intalnit pe strada ne-am luat la bataie in mijlocul strazii, deci toata lumea se uita la noi, si mai venea si o masina bine ca eram cu cateva prietene care ne-au desparit la timp una pe untrotuar iar alta pe celalalt. Toata lumea se uita la noi. In ziua aia am mers la scoala amandoua super ciufulite laughinglaughing.

Cand eram mica imi placea sa imi servesc unchiul cu apa... dar sa aiba multa sare. ce fata facea laughinglaughing

Sincer... am facut multe lucruri nebunesti... dar e mai fain sa ti le povestesc din gura. si la ora asta nu prea merge motorasu laughinglaughing. Pup

| Dianné a răspuns:

Cand eram mica, nu am fost neastamparata. Dar nici copilul "batz" laughing. Aveam foarte putini anihappy. MEreu imi placea sa ma plimb prin bucatarie.Era un dulap p``acolo. L`am deschis si am luat punga cu faina si zahar si le-am turnat in cap.nu am plans, am ras laughing. Mama mi-a zis ca mai trebuie sa adauge lapte si...Pam Pam, iesea o prajituraaa!rolling on the floor.Mda...momente amuzante si pline de farmec happy

| BlondyBlue a răspuns:

Am facut multe lucruri nubunesti oh go on

| Monica a răspuns:

M-am facut rosie-n cap si mi-am facut doua 'gauri' in limba rolling eyes
Regret!

| georgyana_8368 a răspuns:

Ma enervat o fata asa ca am luat foarfeca, i-am taiat par fara sa stie si apoi am bagat-o cu capul in baia de la scoala! Fundita?

| Gunit a răspuns:

Toata viata mea e plina de nebunii nu exista zii in ca re sa nu fi facut ceva acum o luna am ajuns la poitie toti din cartier ini spun piromanul deci de aici de duci singura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai taicamiu mi-a zis ca cand eram mica mi-am aruncat chiloti pe geamlaughingfunda?

| ady1o a răspuns:

Am dat foc la o casa ( la vecini ) rolling on the floor