| Any_2443 a întrebat:

Care a fost cel mai nebunesc lucru facut de voi?

Răspuns Câştigător
| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Poi am trecut pe langa politie cu scuterul cu picioarele pe coarne si fara maini. Amenda a fost cam mare...laughing))

3 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Pai tocmai terminasem casa. tata montase toate robinetele in casa si eram gata sa facem si baiawinking. intr. o zi am vrut sa iau apa de la robinet dar nu curgea din greseala l.am lasat deschis si am plecat la tv. mama, tata si sora mea cea mica erau plecati la o aniversare asa ca eu si soara cea mare am ramas acasa. dupa cateva ore am venit sa ma uit sa vad daca apa curge. ...doamne cand am vazut atata apa in casa am zis ca mor. un mai stiam cum sa intru sa o opresc. am incercat sa scot apa cu sora mea cu galetile. cu tot ce aveam la indemana.se auzise o masina la poarta. erau parintii care tocmai venisera acasa. cand au vazut marea mea nazbatie au ramas masca. nu mai aveau nici puterea sa ma certe. au venit si ei sa ne ajute sa scoatem apa din casa.le.am explicat ca am uitat robinetul deschis si m.au ierat, am scapat usor. si acum imi aduc aminte de dracia asta.laughinggreu de crezut da chiar s. a intamplat acum 2 ani laughing

| sdfgsdf a răspuns:

Sa raspund la intrebarea asta! laughing

| PrettyLittleLiarsBalonDeSapun a răspuns:

Nu stiu daca i-as putea spune nebunesc insa totusi... I-am dat fostului meu iubit poze cu mine goala, adica nu complet goala, fara sutienwinkingbig grin