| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1212 a întrebat:

care credeti sau cum credeti ca ar fi femeia cea mai frumoasa din lume?

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mama mea. O adevărată femeie, o mamă adevărată şi o nevastă desăvârşită

| edy132 a răspuns:

Nu iubesti o femeie pentru ca e frumoasa, ci ea e frumoasa pentru ca o iubesti.

| dorutza_9395 a răspuns:

Cum am mai spus:Cel mai frumos om din lume, e acela care e fericitwinking.
Asta o poti observa si tuhappy.

| carnat a răspuns:

Pentru mine, iubita mea e cea mai frumoasa femeie din lume :X nu exista alta femeie care sa o eclipseze

| Christa a răspuns:

Orice femeie e frumoasahappy, dar poate nu stiu ceilalti sa o aprecieze. Poate nu e extraordinar de frumoasa la exterior, dar iti garantez ca daca ajungi sa cunosti o persoana cu adevarat, iti vei da seama ca poate fi " frumoasa " pe interior.
(P. S : M-am uitat inainte la poza ta, esti o femeie extrem de frumoasa!)

| andrey910 a răspuns:

Nu exista "cea mai frumoasa din lume"...fiecare fata e cea mai frumoasa din lume pentru persoana iubita. Chestia cu Anjelina Jolie si Brad Pitt e o porcarie... daca iesi in oras in 5 min gasesti persoane mai frumoase ca ei.

| hastemele a răspuns:

Sunt multe mai multe lucuri frumoase in lume, mult mai frumoase decat femeia, femeia este un animal mamifer ca si barbatul doar ca au mai putin par si-s mai mici, tine cont ca toti provenim din maimute, peisaje, sunt multe alte lucruri frumoase opere de arta versuri, constructii perfecte, cerul...

| hastemele a răspuns:

Animal cu par pubian, dupa 25 de ani are si mustata. trage gaze imputite... si uneori are diarie, curge sange din ea odata pe luna alte ori sforaie fix ca un barbat. astea sunt alte aspecte umane si implicit feminie. in care din aspectele de mai sus gasesti frumosetzea

| hastemele a răspuns:

Funda pls!

| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1212 explică:

Christa iti multumrsc, desi nu am consider, de asemenea si uh esti foarte frumoasa, atat in exterior cat si in interior, deoarece ai stiut sa vezi frumusetea altora...

si inca ceva porti numele unei persoane foarte importante din viata meawinkingsucces in toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angelina jolie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mami