| Jawsz a întrebat:

Care este cel mai misto metin? Fundaaa de unde descarc metin misto

Răspuns Câştigător
| νєησм a răspuns:

Sall,pai din cate stiu eu am lv 95 in acest metin numele lui este Metin2United este in engleza dar macar itemele sunt ieftine faci bani repede a priveste site-ul pe undeva tresa scrie download sau ceva de genu si dai acolo si il downloadezi dar atentie iti va da 3 linkuri nu da pe primul mi se pare ca nu merge calumea nu nu sti ce link mai bine sa faci? Al treilea sau al doilea eu nu mai stiu pe care l-am ales imi cer scuze ca nu iti pot spune sigur la fix hai sa nu o mai lungim uite site-ul: http://metin2united.com/

6 răspunsuri:
| Niros19 a răspuns:

In primul rand cel mai bun Mtin este Metin2ro in al doilea rand cei care joaca pe servere private o fac pentru ca nu stiu sa joace pe ro

| Jawsz explică:

Lam desk si eu dar nu mrg

| Jawsz explică:

Dati-mi un site de unde ma inregistrez pe Metin2rospeed

| DaRiUsMaN13 a răspuns:

Meitn2united e cel mai tare faci 100kk in jumatate de ora si faci lv 70 intr-o ora eu asa fac sa stii am lv 89 crede-ma www.metin2united.ro incearca! Funda plss

| DaRiUsMaN13 a răspuns:

Ba sa stii ca Namours-mt2 e cel mai tare cand faci lv 80 doar zi-mi siti dau King cu Int si 800 aprare contacteaza-ma pe idul darius_chitu e de mass

| Cartita a răspuns:

Asa este Sorin cel mai bun metin este ro!