| feefy a întrebat:

cat de tare te latesti in solduri dupa o sarcina?

4 răspunsuri:
| NiceBrownEyes a răspuns:

Depinde cat esti de lata{cand nu esti insarcinata} si cat mananci pe timpul sarcinei. depinde ce ai fata, baiat, gemeni ai grija la ce mananci nu fuma, nu bea alcool e cel mai important

| feefy explică (pentru NiceBrownEyes):

Nu fumez nu beau alcool. la blugi port27 momentan. mie mi s pare k st destul de lata si nu as vrea sa ma latesc. sunt tanara si k inaltime am km 172 poate conteaza

| NiceBrownEyes a răspuns (pentru feefy):

Pai eu zic ca nu esti lata pentru 1, 72 m dar. totusi ai putea sa faci in fiecare dimineata si seara cateva exerciti gimnastica si mananca sanatos. ce pot sa-ti spun altceva asta tine de tine o prietenasa ingrasat pe baza de stres deci fii calma hranestete sanatos si fa sportbig grin funda plss

| feefy explică:

Nu fumez nu beau alcool. la blugi port27 momentan. mie mi s pare k st destul de lata si nu as vrea sa ma latesc. sunt tanara tongue si k inaltime am km 172 poate conteaza tongue