| BloodxD a întrebat:

Câte zile îţi poate întârzia ciclul?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cam doua saptamani este limita. Acum depinde. Vezi ca stresul e un factor foarte important de la care poate intarzia. Fa baie calda, bea un pahar de vin rosu cu un varf de lingurita de sare in el - o sa te ajute.
Spor!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Între o zi şi 9 luni.winking

| Jony123 a răspuns:

Nu este un nr standard de zile, difera de la organism la organism. La unele fete cam 2~3 zile, la altele chiar o saptamana.
Daca iti intarzie mai mult de o saptamana atunci ar trebui sa te ingrijorezi, acum inca nu ai dc, daca trece o saptamana si ceva ar fi bine sa te duci la medicul ginecolog.
Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzzzzzzzzz

| madyddd a răspuns:

Cam 2 saptamani

| Ancuta7878 a răspuns:

Iti poate intarzia din cauza : efortului. miscarii. daca ai stst mult in apa ( strand, mare )... etc. iti poate intarzia si 2 saptamani nu te streesa:* ( si mie mi se intampla sigh ). Fundityzzaa daca vrei kiss

| Catiy a răspuns:

Ae poat sa nu iti vina 2 luni, si atunci sa fie sa ai dereglari. Dar dupa aceea o sa-si revina la normal. Avand in vedere ca pima luna dupa dereglare o sa-ti vina mai tare.
P.S : Am trecut prin asta.