| anonim_4396 a întrebat:

ce credeti diferenta de inaltime are vreo importanta intr-o relatie? eu am 1, 57 si prietenu meu are 1, 76... unele fete imi spun ca e o diferenta prea mare, oare e o diferenta mare? fundita

Răspuns Câştigător
| Alecsaandrra a răspuns:

Fostul meu prieten are 1, 80 iar eu am 1, 64 cam asa.si poate ma deranja ca ziceau cate unii ca e camila dar... laughing ma durea undeva de vorbele lor. atata timp cat eu il iubeam big grin
asa ca stai chill. e totul bine:*
fundita?:*

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu conteaza

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu are nicio relevanta inaltimea intr-o relatie.

Fratele meu are 1, 90 m si sotia lui abia atinge 1, 60 m...

| Alex a răspuns:

Intr-o relatie de cuplu nu conteaza inaltime, ci conteaza comunicarea, iubirea, fidelitatea, sinceritatea, corectitudinea.

| Nightfall a răspuns:

Acele fete sunt cel mai probabil invidioase, sau imature. Tot ce conteaza e sa il iubesti si sa te iubeasca. Nu are nicio importanta diferenta de inaltime, varsta, sau alte caracteristici de genul. Cine considera lucrurile acestea piedici nu are habar sa iubeasca.

| someone24 a răspuns:

Nu conteaza inaltimea atata timp cat voi va simtiti bine. Nu te mai lua dupa gura lumii.

| Sergiu_3138 a răspuns:

Nu e nici o problema in asta, dragostea se masoara in diferenta de inaltime? nu cred. Fa ce iti cere inima, nu ce iti spun fetele. Pe le nu o sa le ai tot timpu, dar pe el cine stie.

Succes big grin

| kiky278 a răspuns:

Nu are deloc o importanta! Ba chiar e bine...de obicei e bine ca fetele sa fie mai scunde ca baietii si asa e si frumos!

| L3XxA a răspuns:

Nu are importanta inaltimea importante sunt sentimentele nu lasa o diferenta mica sa inetrvina in sentimentele voastrebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da' de unde? Cam tot ata e diferenta intre mine si logodnicul meu. Asta nu are nici o legatura cu faptul ca ne itelegm perfect. Si aratam si foarte bine impreuna.

| alexTPU a răspuns:

Nu neaparat