| anamariaiuliana a întrebat:

Ce inseamna daca baiatul care il placi nu vrea sa iasa singur cu tine, adica fara prietenii lui
Eu l'am rugat sa iasa cu mine singur macar o data da nu se poate dezlipi de ei si trebuie sa ii suport...
Pritenele mele au inteles ca vreau si eu o zi cu el si ca nu pot sa ies cu ele, dar prietenii lui de ce nu inteleg? Credeti ca nu tine la mine?
Vreau un sfat ce sa fac happy!
Mersi mult!

6 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Prietenii lui n-au nimic de zis si nu ar trebui sa se bage. E relatia voastra si doar voi doi puteti lua decizii. Daca el se simte mai bine si cu tine si cu ei, atunci inseamna ca ori se considera plcitisitor si nu vrea sa te plictiseasca, ori te considera plictisitoare. Dar mai e o varianta. Poate nu stie sa se comporte cand e doar cu tine. Ii e teama.

| Tbx_adda_1981 a răspuns:

Hei pai uh esti cu el sau pur si simplu doar il placi?

| anamariaiuliana explică (pentru Tbx_adda_1981):

Sunt cu el de 9 luni si nu a iesit nici macar o data singur cu mine...straight face doar eu a trebuie sa ies cu prieteni lui.straight face nici macar nu a vrut sa iasa cu prietenele mele. straight face dar totusi e foarte deschis cu mine fata de prieteni lui adica nu ii e rusine.

| David97tpu a răspuns:

Eu cred e mai timid cand e cu tine si asta inseamna a te place, dar spune-i ca si tu il placi si vrei sa iesiti singuri la o plimbare(intalnire)

| anamariaiuliana explică (pentru David97tpu):

Sunt cu el de 9 luni. si nu am iesit singuri niciodata straight face doar eu cu prietenii luistraight face

| SinceofMettal a răspuns:

Spune-i ca nu te-ai combinat cu prietenii lui ci cu el si sa nu mai stea asa apropriati ci sa-i propui sa mergeti la film, la piscina