| AleAleAle1111 a întrebat:

ce parere aveti despre universitatea Alexandru Ioan Cuza din iasi?:-s ma bate un gand sa ma duc acolobatting eyelashes... vreau la criminalisticalaughing.

3 răspunsuri:
| tabittha a răspuns:

Bv tie. Fa criminalistica la A.I.C si o sa iesi un criminal cu diploma... oops voiam sa spun absolvent.(tot in spirit de gluma)

| sL0boz a răspuns:

Parerea mea e ca nu se merita criminalistica in Romania, salariile sunt de **** aici si dabia te angajeaza.
Dar happy oricum e misto meseria smug pana iti iei un glont in cap (glumesc ) si eu tot criminalist vreau sa ma fac.

| carmynutza a răspuns:

Buna, sunt studenta la uiac iasi, este o facultate foarte buna happy nu cred ca vei regreta daca vei dori sa studiezi acolo, multa bafta :X