| AleAleAle1111 a întrebat:

ce parere aveti despre universitatea Alexandru Ioan Cuza din iasi:s.ma bate un gand sa ma duc acolo...big grin vreau la criminalisticalaughing

1 răspuns:
| AG a răspuns:

E o universitate foarte buna, dar si grea. In schimb sunt foarte multe portite de iesire in afara, sau chiar si in tara dupa terminarea facultatii. De exemplu, daca ai da la criminalistica in Bucuresti, ai avea posibilitatea sa ajungi in afara tarii, pentru ca este "targ de studenti" care nu ajunge in Iasi.