| Ungureanu_Dumitru_1987 a întrebat:

ce sa fac daca prietena nu doreste sa facem sex?

10 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

O parasesti si cauti altawinking

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu vrea sex, inseamna ca nu te cunoaste prea bine amana pana te va cunoaste foarte bine. Ai rabdare cu ea ca odata si odata va ceda si iti va cere ea sa faceti sex.

| LoveSleep a răspuns:

O obligi

| h3r a răspuns:

Pentru început îi respecți decizia.

| Oana92 a răspuns:

Pai de ce nu vrea? E prea mica/virgina/sunteti de prea putin timp impreuna? Atunci e simplu: te masturbezi.
Daca motivele sunt de alta natura o duci la terapie de cuplu happy

| WaterDrop a răspuns:

Cumperi o oaie si o tunzi in fata ei pana se razgandeste.Sau, sauuu ai rabdare pana se va simti indeajuns de comfortabil sa o faca.Dar clar oaia este o solutie buna.

| Lawliet14 a răspuns:

Faci singur dar acolo unde e dragoste, cand e nevoie se rezolva.

| Miihaa a răspuns:

Sa e masturbeze

| Biu009 a răspuns:

Viol

| TheSinneʀ a răspuns:

Be patient si respecta-i decizia.