| love96 a întrebat:

Credeți ca poate exista prietenie între o eleva si profesorul ei? A fost profesorul meu acum un an. Eu am 19 ani si el 26. Vorbim toată ziua si acum lucrează intr-o sala de gimnastica si ma gândeam sa ma înscriu cu el dar nu stiu ce sa fac. El e cel ce mi-a cerut numărul de telefon si dupa ce am terminat anul școlar si ma întâlneam cu el eram destul de apropiați. Acum ca numai e cu prietena lui imi e teama sa nu ma îndrăgostesc de el mai ales ca e ne Înțelegem bine si vorbim toată ziua dar de jumătate de an fara sa ne vedem.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu vad care ar fi piedica. Nu mai sunteti in relatia profesor-elev. Sunteti 2 tineri sanatosi fizic si mental, cu dorinte firesti varstei voastre.Se putea intampla sa va cunoasteti intamplator si sa deveniti un cuplu fara probleme. Faptul ca tu i-ai fost eleva (candva) nu mai poate fi luat in consideratie si din acest motiv relatia sa fie considerata si acum ca fiind ilegala sau imorala. Acum ca a devenit un tanar liber, fara constrangeri cu atat este mai indicata relatia sa fie continuata si de ce nu mult aprofundata.Iti doresc mult succes.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Draga ala te vrea pentru sex dar find la ovulatie tu ce crezi ca vrea in fine

| neutrino a răspuns:

Prietenie se poate, iubire...mai greu.

| DayZPlay a răspuns:

Funda?