| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca la 14 ani e prea devreme sa iubesti? As vrea sa va cer o parere despre cum arat, cine r interesat sa vada...

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Niciodata nu este nici prea devreme si nici prea tarziu sa iubesti. Nu acelasi lucru se poate spune despre sex.

14 răspunsuri:
| MidnightR a răspuns:

La 14 ani mai degraba experimentezi, nu iubesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fostul meu prieten tot timpul zice ca sunt urata. vrea cineva sa mi zica si mie ce parere are?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce iubire e aia la 14 ani? Termina ti scoala, lasă iubirile după 18 ani in sus, sau după ce te casatoresti, e cel mai bine atunci.

| LeKaAlex a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Dupa ce te casatoresti este prea devreme, mai bine as zice dupa ce iesi la pensie -_-

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LeKaAlex):

Dar hai sa nu mai iubim, zic!

| Felys a răspuns (pentru anonim_4396):

E tampit, insemna ca nu stie ce insemna o fata urata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea e ca esti urata cu spume, nu doar urata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai si de ce crezi asta?

| DrWhoeverIam a răspuns:

Depinde! Ce intelegi tu prin "iubire"? Adolescentii din ziua de azi(cei ca tine), confunda adesea "iubirea" cu actul sexual. In orice caz, #KeepItSafe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu nasul ală mare te mai întrebi de ce ești urâtă...

| Cata674 a răspuns:

Fiecare fata e frumoasa in felul ei, si nu esti urata la fata

| Sweet155 a răspuns:

Nu este prea devreme si plus de asta esti frumoasa nu asculta de altii.

| Andr3i321 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-l lua in seama pe "ryder794", e redus grav saracu, tu esti draguta, crede-ma happy

| Bica_Madalina_1993 a răspuns:

Hey, nu-i prea devreme sa iubesti, desi eu zic sa incerci mai mult sa te distrezi decat sa suferi din dragoste la varsta asta, cat despre aspectul tau fizic nu te mai preocupa atat de tare, esti frumoasa, cui nu-i place sa nu se uite. De cele mai multe ori atitudinea face totul, daca tu te consideri frumoasa si cei din jur te vor considera la fel. Si eu am avut momente in care ma consideram urata, insa atunci cand a incept sa nu ma mai preocupe asta am inceput sa primesc si mai multe complimente, cand am facut schimbarea asta deja unii prieteni imi spuneau ca parca am inflorit. big grin Lasa fraierii care iti spun ca esti urata, peste cativa ani o sa se roage de tine sa le dai un pupic. laughing