| Michael6996 a întrebat:

Cu ce as putea ca sa imi sterg ecranul LED al calculatorului? Scz de categorie.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai nevoie de apă distilată și de o cârpă de bumbac moale. Apa trebuie pulverizată pe cârpa de bumbac. Nu pune prea multă apă pe cârpă – trebuie să fie umedă, nu udă. Cu ajutorul cârpei umede, curăță ecranul cu mișcări circulare, fără să apeși prea tare(presiunea ideală este cea suficientă pentru a ține cârpa pe ecran). Dacă vrei să elimini anumite urme mai insistente, accelerează mișcările circulare, fără însă să apeși mai tare.
Bafta!