| Michael6996 a întrebat:

Cu ce as putea ca sa imi sterg ecranul LCD al calculatorului?

7 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Există şerveţele speciale la orice supermarket, raionul calculatoare... Şi la alte magazine se găsesc, dar trebuie să fii atent să fie desenat un monitor pe ele.

| w1NNNd a răspuns:

Ce sa zic ti-au raspuns deja exista servetele speciale pentru asa ceva dac nu merge incearca cu peria de sarmahee hee

| Skylerx a răspuns:

Poti sa stergi geamul PC-ului cu servetele umede, cu solutie de sters geamul (as zice sa alegi ceva ce miroase frumos de genul merge ca sa miroasa in toata camera in care este calculatorul) sau poti sa mai stergi si cu spirt.

| YoSiAtat a răspuns:

Buna! Poti sterge ecranul calculatorului cu servetele umede sau cu solutie de sters geamuri. Eu mi-l sterg cu servetele umede.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy pai eu sterg cu solutie de geamuri(dar nu este neaparat numai degeamuri este pentru orice si totusi ecranul pc-ului este din sticla deci il poti stergewinking procedzi astfel: stropesti un pic cu spraiul pe o carpa de bumbacel (niciodata sa nu dai direct pe ecranul pc-uluiwinking ) si apoi incepi sa stergi cu aceea carpa pana cand se face curatwinking. iti recomand sa stergi cu o carpa de bumbacel deoarece daca este din alt material lasa fire si scame pe ecranwinking
te pupic si succes:*

| myruna2012 a răspuns:

Deci!
Iti trebuie un servetel normal pe care sa pui solutie de sters geamurile
stergi monitorul iar apoi tot cu servetele normale il mai stergi odata
Va fi luna!
Funda?!

| Justdreams a răspuns:

Pai cu solutie de sters geamuri e cel mai bine... fundabig grin?