| Pysyqtza2012 a întrebat:

cu sa-l fac ca sa se desparta iubitul mew de mine? adica daca eu ma desprt de el., el o sa se mai tina dup mine, dar daca el se desperta de mine nu ma mai cauta ..Am ajuns la aceasta concluzie dupa ce un prieten comun mi-a zis ca el ma inselet cu alta (dar prietenul asta comun mi-a zis sa nu-i zic nimic iubitului meu k mi-a zis ca dupa se supara p mine). deci ce sa fac? eu nu mai simt minik pentru el dupa ce am auzit.

5 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Daca tu nu mai simti nimic fata de el in general atuncea despartate tu de el, nu astepta ca el sa se desparta de tine ca iti faci rau singura.Insa daca un prieten comun iti spune ca te-a inselat nu totdeauna poate avea dreptate, asa ca mai bine te asiguri singura daca el te mai iubeste pe tine sau daca te-a inselat si te-a deranjat acest fapt despartate de el. Numai tu poti face alegerile astea.

| neutrino a răspuns:

Probabil ca si el are prieteni draguti.

| IonutzZ5 a răspuns:

Nu te crede in toata lumea ce zice poate prietenul tau comun te-a mintit nu stiu ce sa zic. Si pe mine prieteni care ii credeam de treaba ma faceau in toate felurile etc.

| Pysyqtza2012 explică (pentru IonutzZ5):

Pai eu las crede de amicul asta comul pentru ca si fosta iubita a iubitului meu s-a despartit de el din cauza faptului ca el e cam afemeiat..si plus amicul comun nu ma minte pentru ca el ma convins sa fiu cu el, si ce ar avea acum sa ne desparta? im plus miciodaa nu l-am placut pe iubitul meu i-am dat doar o samsa dar nu vreau sa-l fac sa sufere despartinduma de el.

| georgefl a răspuns:

Avand in vedere ca esti o parasuta, nu va fi foarte greu, cine crede ce spui tu, de fapt nu el te-a inselata ci tu vrei sa ti-o tragi cu altul.