| Ioanniss55 a întrebat:

Cum as putea sa devin expertă in pat? Sa fiu o bună profesoara în intimitate

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Experta in pat poti deveni doar in urma practicarii cu multa perseverenta a sexului dar mai ales a perversiunilor si fanteziilor sexuale experimentate cu un numar cat mai mare de parteneri. In functie de calificativele acordate de partenerii de "nebunii" poti deveni o "experta" apreciata dar mai ales dorita. Deci este nevoie de cat mai multa perseverare in perversitate. laughingSucces.

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Experta te fac daca ma vizitezi!

Normal ca trebuie sa ai mai multi parteneri, dar se poate si altfel. Nu-l surprinzi din prima sau poate cine stie, dar dupa... Comunicarea e importanta, vorbiti in timp ce o faceti, spuneti ce e bine, ce nu, daca iti place mai... Intelegi tu!

| neutrino a răspuns:

Iti trebuie multa experienta...

| Mussette a răspuns:

Daca nu ai in tine asta, te duci la fetele care au ceva mai multa experienta.hee hee

| WolfGhost a răspuns:

Nu-ti dori asa ceva :l

| PanaDeIdei69 a răspuns:

Uita-te la un film.
Si-ai sa vezi cum.