| mydarkestdays a întrebat:

Cum ii pot sugera prietenei mele cele mai bune sa ne sarutam? stiu sigur ca ea e deschisa la minte si nu s-ar speria, dar nu stiu cum sa ii propun asta...

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Uite-asa simplu, cum ne-o spui si noua!
"Am de gand sa invat sa sarut, asa ca trebuie sa ma ajuti!".

| neutrino a răspuns:

Roag-o frumos.

Răspuns utilizator avertizat
| NameHarris a răspuns:

Spune-i ca o placi si te va saruta singura. Aprop esti fata sau baiat?laughing)

| varcolaccc a răspuns:

Majoritatea fetelor au in viata niste comportari de lesbi, cu cele mai bune prietene, un sărut etc. Pentru băieți nu e un lucru urat de privit laughing

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

E prietena, friend, sau prietena, iubita, daca e doar prietena, hmm e greu sa stau aici sa-ti insir idei si chesti, dar daca e iubita, nu e prea greu laughing eu la inceput, inainte de relatie laughing faceam joculete de clasa a-2-a happy adica nu stiu ce am facut si am pupat-o simplu, odata i-am zis ca vreau sa-i zic ceva la ureche, si atunci sad Ups... laughing Si gata un sarut, si daca esti cu ea pur si simplu fa tu primul` pas, si na daca esti doar prieten cu ea, cand ramaneti singur apropie-te incet de ea, cu capu` incet, daca nu da semne sa te impinga continua happy si vei ajunge la sarut. Bafta!

| petrescuionut a răspuns:

Pai daca vr pe buze vb cu ea frumos tine-o de o mana si uitate in ochii ei si dupa spune-i ca o placi cand te apropii sa o saruti va ramane blocata crede-ma happy am experienta