| Katalinn a întrebat:

Cum Sa-i propun prietenei mele sa facem sex?, E inca virgina dar e cam timida si nu stiu cum sa procedez. inainte totul venea de la sine.acum e altfel. vreau raspunsuri bunebatting eyelashes FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiee a răspuns:

Uite care e treaba.o fi fata timida,dar cand vrea ceva nu crezi ca ar indrazni ea prima? iar in czul in care e adevarat.o fi chiar timida nu face prostia de ai pune intrebarea asta.fa ca acel moment sa fie special, sa o bucure, sa viseze la momentul pe care il vrei tu.deci in primul rand fa`o sa`si doreasca sa ti se daruiasca.arata`i ca o iubesti,ca-i iubeste corpul,ochii, finetsea, frumusetsea si k vrei alaturi de ea o viata.asta in cazul in care iti doresti asta.CRED CA NU AR REZISTA.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Va veni de la sine la momentul potrivit, cand relatia voastra va fi suficient de inchegata, cand veti avea amandoi suficienta incredere unul in altul, cand intre voi va exista suficienta intimitate. Nu trebuie sa faci nimic, e suficient sa astepti si dupa 1-2 ani de relatie, veti ajunge si la dragostea fizica, cand va fi cel mai potrivit moment pentru amandoi. Important este sa nu fortati lucrurile, sa nu va grabiti aiurea.

NOname
| NOname a răspuns:

Las-o să copilărească, dacă e încă minoră, și nici să nu te gândești să forțezi lucrurile! Iar dacă are peste 18 ani, fii bun și răbdător cu ea, las-o să te cunoască mai bine, să aibă încredere totală în tine și când se va simți pregătită, îți vei da tu seama.
De la o privire arzătoare și un sărut pasional va porni totul. Dacă vei mai adăuga și un pahar de vin și o muzică senzuală, aducătoare de fiori, succesul îți va fi garantat.

Straight To Number One
http://www.youtube.com/watch?v=HJcGme5zclA

NOname
| NOname a răspuns:

Ce revelație! Și tu?

| XxSh0xFirexX a răspuns:

Trebuie s-o iei usor in primul rand la mine a fost asa Ea mi-a zis sa merg sa ne jucam(AM 12 ANI) si eu o sa merg n-ai cum refuza fatahappy

| Bybyutzzzz a răspuns:

Incerca sa o iei usor, atinge-i corpul, sarut-o si arata-i ca ea este persoana pe care o iubesti.
Spune-i ca ti-ai dori sa faceti dragoste, dar sa nu o presezi prea mult pentru fata va crede ca vrei doar sa te culci cu ea!
Explica-i ca nu are de ce se teme pentru tu o sa fii foarte grijuliu!
Mult noroc!