| anonima123123123 a întrebat:

Cum imi pot decolora parul un pic il am saten si il vreau un pic mai inspre blond, dar fara vopsele, nuantatoare sau altfel de produse, natural sau cu o solutie care este la indemana oricui. Multumesc. :*
Am pus intrebarea aici pentru ca este cea mai cautata categorie.

Răspuns Câştigător
| Patty03 a răspuns:

Spala-l, limpezeste-l, iar cand ai terminat inmoaie-l in ceai de musetel ( de preferabil sa il faci cu ierburi uscate si apoi le strecori pentru. ca are un efect mai puternic decat plicurile ) Acest tratament de deschidere la culoare in mod natural este sanatos si benefic firului de par. Eu am incercat si dupa 3 tratamente au aparut rezultate vizibile. Succeswinking

1 răspuns:
| Babydin4you a răspuns:

Cu zeama de lamaie happy..il decolorezi asa, insa va dura un timp happysi mai poti sa stai la soarebig grin