| GeorgianaGeoLove a întrebat:

Imi puteti da o metoda sigura prin care imi pot deschide parul in mod natural folosind chestii la indemana oricui(ca sunt mai usor de procurat) de la saten deschis la blond (nu conteaza ce fel de blond, dar as prefera sa fie deschis)? Si sa imi spuneti si cum se folosesc. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Iyulia3712 a răspuns:

Nu incerca cu apa oxigenata! Deterioreaza parul foarte tare si nu functioneaza intodeauna! Te sfatuiesc sa folosesti ceai de musetel, infuzie de rubarba, sau suc de lamaie. In primul capitol din cartea "Sfaturi pentru fete" de pe wattpad se vorbeste despre astfem de metode. Ti-o recomand!

| AnaMariaJRock a răspuns:

Poti incerca cu apa oxigenata, sau vara cu lamaie happy
Functioneaza ambele dar lamaia da rezultate mult mai greu.