| Lexyaa98 a întrebat:

Sunt blonda natural si parul meu s-a inchis foarte tare la culoare, acum bate inspre saten si se inchide treptat. Exista ceva metoda care sa nu distruga parul prin care il pot decolora sau deschide la culoare? sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceaiul obisnuit. O lingurita sau un plic la o cana de apa. Nu, nu il mai clatesti dupa ceai si nu trebuie sa-l tii mult. Doar clatirea obisnuita, 1/2-1 minut.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce il speli, clateste cu ceai de musetel.

| Lexyaa98 explică (pentru anonim_4396):

Poti sa imi dai mai multe detalii? gen: concentratia la ceai, daca il limpezesc dupa ce dau cu ceai de musetel, daca trebuie sa stau catva timp cu el imbibat in ceai...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lexyaa98):

Ceaiul obisnuit. O lingurita sau un plic la o cana de apa. Nu, nu il mai clatesti dupa ceai si nu trebuie sa-l tii mult. Doar clatirea obisnuita, 1/2-1 minut.

| Mihaela5634 a răspuns:

Stiu cum este. din pacate nu exista vreo metoda naturala din cate stiu eu. daca vrei sa fii incontinuare blonda. vopseste-te. acel blond natural l-ai pierdut pe veci sad