| anonim_4396 a întrebat:

Buna
cum sa ii spun prietenei ca sunt virgin la 25 de ani? si ea are 23.

Răspuns Câştigător
| Binevoitor a răspuns:

Salut

Simplu, nu ii spui. Daca faci dragoste cu ea si o exciti la maxim ea nici nu va simti ca tu esti virgin. Daca ea va descoperi ca esti virgin, o sa te accepte, pentru ca pentru ea nu conteaza foarte mult sexu, daca tine la tine te va intelege si se va multumi sa te tina in brate, pentru inceput.

Uite un cadou pentru tine:
http://www.scribd.com/doc/13270397/Ghidul-virginului-v14

Citeste-l :).

12 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu este problema! La cei 23 de ani, sigur are experienta si te rezolva fara probleme.Asa ca stai linistit, ai sa fii in al 9lea cer!

| rino90 a răspuns:

1. mm. nasol de tine...
2. taci si fa-o, ca sa nu o ingrijorezi (ca daca nu va fi perfect pentru tine sau alte rahaturi la care s-ar mai putea gandii ea)
3. dupa ce te simti in siguranta cu ea, cand relatia mai avanseaza, spune-o(nu te pregati pentru ocazia asta, ci las-o sa iasa fara sa intentionezi, iar restul vine de la sine)

| radugolgolut a răspuns:

Intr-un loc public(posta,banca aeroport,gara,etc)sa eviti violenta ca poate deveni agresiva, sau poti angaja un avocat, ii poti trimite o scrisoare sunt multe metode.Dar eu zic sa nu ii spui

| puishor69 a răspuns:

Prima data o sa fie nasol pentru tine. asa a fost nasol pentru toti.

| darkhell217 a răspuns:

Nu cred ca ar fi asta o problema! am si eu un prieten de 24 ce e inca virgin,anyway, ar trebui sa ii zici ca ai asteptato pe ea, si ca ai vrut ceva special nu sa o faci cu orice proasta
bafta!

| justagirl1990 a răspuns (pentru darkhell217):

Like like like! macar asa o faci sa se simta "special" tongue

| JensenB a răspuns:

Aveti amandoi o discutie pe tema asta.
Comunicarea este cheia intr-o relatie. Sa tii minte asta.

| adryanvassy a răspuns:

Mersi pentru raspunsurii, i-am zis si totul e ok

| justagirl1990 a răspuns:

Ii spui ca ai asteptat fata potrivita pentru aceaasta experienta unica... si ca (daca ea e fata) acum ai gasit-o... daca ea e virgina, nu prea isi va da seama happy

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru justagirl1990):

Mi-am dat seama ca esti fata fara sa ma uit la nic. Draga ce experienta unica? E la fel ca sexu de orice data, nu conteaza ca acu e virgin. La fel si la voi fetele, da nu voi considerati ca de ce ati dat la baiatu respectiv daca vo dezvirginat, si dupa daca nu merge relatia stati pe capu baiatului nu mai poate bietu sa "scape" de voi happy Nu ati dat nimic special, nu a-ti pierdut nimic special, e doar o fasie de piele extrem de subtire care a-ti pierdut-o, de fapt n-ati pierdut-o... e tot acolo...

| justagirl1990 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

E o experienta unica, cel putin pentru unii dintre noi, daca tu privesti sexul ca pe un lucru oarecare, so sorry, pentru mine e ceva special, chiar daca au trecut ceva ani de la prima mea experienta.si sa stii ca nu toate fetele se leaga de primul fara sa ii dea drumul vreo data, depinde de fiecare... si sexul e o experienta unica de fiecare data cand il faci, daca sti sa faci asta... by the way, apropo de piele, care nu e piele, se numeste himen si e o pelicula subtire de structura diferita fata de piele, nu mai e acolo, ca e rupt si degenerat dupa primul contact sexual. deci pana la urma tot ramane o experienta unica, medical vorbind e nevoie de 7 ani fara contact sexual ca himenul sa se regenereze

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru justagirl1990):

Stiam ca nu-i piele piele si stiam si cai zicem himen da nu-mi venisi in minte cuvantu. Da doar ca gasirea uneia care ii da drumu dupa ce eu dat acest "dar" ii ca si ruleta ruseasca. Invarti butoiasu la pistol si ai sanse, ca sa nimeresti 1 locasu liber din 6 posibile si sa nu-ti zbori creieri, da cam mici. La fel si cu gasirea fetei care sa te lase, evident sansele is de unu la 100 pentru ca fiecare, si am vazut destule inclusiv aici pe TPU incep cu, ooo, el o fost primul, si o fost ceva special pentru mine, si nu pot sa-l las pentru ca el o fost primul ETC straight face OMG. Deaia ziceam