| Alex9000 a întrebat:

Buna!
Cum sa imi conving prietena sa se culce cu mine? Este virgina si na...
Cum s-o iau, s-o abordez?

13 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Asteapta. va veni singura la tine

| Emmeii a răspuns:

Bună.

Fata nu trebuie convinsă, trebuie să vrea!
Vrei s-o violezi mai bine? Ea trebuie să îşi dorească asta, nu s-o faci doar pentru că hormonii joacă în tine hora mare.

Dacă o iubeşti şi vrei să faci asta, propune-i şi vezi răspunsul ei. Dacă nu vrea, nu insista degeaba şi nu încerca să-i faci promisiuni deşarte doar ca să accepte! E de prost gust.

O zi bună!

| Alcyon a răspuns:

Asteapt-o pana se simte pregatita. Nu forta lucrurile, fiindca s-ar putea sa ramai fara ea.

| Alex9000 explică (pentru Alcyon):

Suntem impreuna de un an jumatate, cred ca am asteptat destul de mult...

| Alcyon a răspuns (pentru Alex9000):

Cati ani are?

| Danysan a răspuns:

O
fata Virgina are teama inaintea primului act sexual.Bine ea se gandeste
ca o sa o doara asa ca trebuie sa o convingi ca nu e o regula si ca
difera de la o fata la alta.Fi tandru si comunica cu ea.E posibil sa nu
fie pregatita si ar trebui sa mai astepti.Pana la urma nu stai cu ea
doar pentru asta nu? Ai rabdare.

| Kalla a răspuns:

Pune-ti seara un film romantic, incepe-ti sa va sarutati si totul vine de la sine.Prima data nu e mereu programata.
Daca iti zice sa te opresti tu opreste-te.Inseamna ca nu e gata.Asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ti-a spus tie? ca e virgina? mai alex da tu nu trebuie s-o abordezi, tu trebuie doar s-o penetrezi.ca ele abordeaza, cand raman insarcinate, da voi doar faceti protejat nu-i asa? adica tine unul de sase?

| djdani2010 a răspuns:

Las-o sa vrrea happy
Faceti-o la momentul potrivit, fara sa fie planificat happy

| RobertFHC a răspuns:

Ia-o incet, dar sa fie pregatita.

| alexanonimu a răspuns:

Hai fă-n fân!

| Alina570 a răspuns:

Presupun ca este aceeasi fata despre care spuneai ca nu o simti apropiata, da? Asta vroiai sa spui, ca nu se culca cu tine? Cati ani aveti amandoi, oricum? Ai vorbit cu ea despre asta?

| andraioanamicu16 a răspuns:

Nu trebuie sa o convingi, ea trebuie sa vrea asta happy asteapta cateva luni, pana cand relatia voastra o sa se stabilizeze si sa nu cumva sa o stresezi pe tema asta pentru ca ea va crede ca tu stai cu ea doar pentru asta ( si as cam crede ca asa si este, dar nu ma pronunt) pup :*