| matei28 a întrebat:

Cum se numeste si cine canta melodia din reclama cu stilourile Pilot (stilourile cu Frixion)?

3 răspunsuri:
| youmail a răspuns:

Se cheama
Du-te'n sex-ul meu si posteaza in categoria corespunzatoare si poate iti va raspunde cineva. mp3

| youmail a răspuns:

Poate daca vi se raspunde in ton cu categoria in care ati postat va invatati minte sa postati acolo unde trebuie.
De ce suntem Obligati sa va scuzam tot timpul.
Un fel de iarta-ma'n p*&a mea ca sunt nesimta si postez unde am chef, char daca nu are legatura cu subiectul dar vreau raspuns rapid.
Apropo chiar stiu raspunsul. Daca vad intrebarea ta in categoria care trebuie iti raspund.

| TooNight a răspuns (pentru youmail):

= ))))))). Calmeaza-te frate, nu ti-a dat nimeni cu nimic in cap. Chiar nu iti inteleg nervozitatea, e doar o intrebare intr-o categorie nepotrivita, in loc sa scrii un roman degeaba, mai bine culca-te, sincer.winking
Good Luck! Btw, ia ceva calmante.winking