| krynutzzza a întrebat:

Buna big grin am si eu o problemuta sper sa ma puteti ajutahee hee. totul incepe in felul urmator simpatizez un baiat stie am vorbit cu el la tel dar lui ii place de o fata de la mine din cls si colega nici nu vrea sa auda stiind ca-mi place si mie buna prietena. dar nu stiu ce sa fac cum sa-l abordez maine la scoala ce sa-i zic ca am observat ca nu e genu tupeist venise intr-o pauza la mine dar nu am putut sa vorbesc ca eram jos cu mami la dmn diriginta si a vrut sa`mi zica ceva dar nu stiu ce ca se intimidase cand am venit si a plecat la el la clasa. intelesei totusi ca zise ca ce fata mi-ai dat ba si nici nu ma mai suna... ce sa fac... vreo idee ceva? big grin nu stiu e aiurea. ca de fiecare data cand imi plc de un baiat din scoala lui trebuie sa-i placa de o prietena foarte apropriata de mine.cum vine asta sigh ca deja m`am saturat.[eu am 15 ani si el 16]

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce nu-l suni iar? Macar sa-l intrebi de ce a plecat cand te-a vazut cu mama ta si diriginta! Gaseste-ti motiv de vorba cu el,intreaba-l chiar cat de mult ii place colega ta, vorbeste orice cu el, nu poti stii niciodata de unde sare iepurele!

| justfreelove a răspuns:

Cu tot respectul, tu cred ca ai probleme de vedere. Te-ai gandit cumva ca el spune ca o place pe fata aia ca sa te ambitioneze sa ii dovedesti ca tie chiar iti place de el si nu faci misto? Spune-i ca ai visat ca faci sex cu el, asta sigur o sa ii atraga atentia.