| laurentiu789 a întrebat:

Imi place de o colega care a venit de la alta scoala.
Prin pauza mai vorbesc cu ea diverse legate de ore care vin etc.
Din cate am observat e mai timida.
Uneori cred ca se mai uita inspre mine dar nu stiu daca ma place sau nu
Eu nu sunt nici timid nici tupeist undeva intre.
Am nevoie de niste sfaturi.Multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| Ana_4223 a răspuns:

Pai eu care vad lucrurile din afara. poate tie ti se pare ca se uita la tine..sau poate chiar se uita doar ea stie daca se uita la tine..ar trebui sa mai vorbesti cu ea sa.i ceri nr. de telefon adresa de messenger sau facebook daca spui ca e timida si o vei invita la un suc nu este sigur ca accepta dar nr. de telefon ppoate ti.l va da sau adresa de messenger ..incearca sa afli mai multe despre ea daca va parea interesata de tine adica daca te va cauta si ea sau cel putin te va intreba unele chestii e posibil sa fie interesata, iar daca mai vorbesti cu ea si pare a fi interesata de tine o inviti la un suc sau la altceva.iar daca nu va parea interesata de tine asta este mai sunt multe fete

| neutrino a răspuns:

Invit-o la un suc.

| chazz a răspuns:

Pai apropiete mai mult de ea si ai sa vezi la momentul oportun. sper ca nu ai 10-13 ani pt.ca imi este lene sa iti detaliez totul.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa o inviti la un suc ceva.winking spor

| Alexutzapoopuic a răspuns:

Doar ca sa rezolv o curiozitate de unde esti si cum te cheama?

| Tєqυιℓα a răspuns:

Heiia`. happy

Am un singur sfat pentru tine :
Dacă se uită la tine NU înseamnă că te place.winking

Pa, pa. happy

| cucu90 a răspuns:

Parerea mea e sa vorbesti cu ea mai mult,, arata i ca poate avea incredere in tine ca se poate baza pe tine,,