| xoxowhatever a întrebat:

Bunabig grin as cam avea si eu o problema: imi place un baiat care nu cred ca ma place, adica am incercat sa vorbesc cu el despre subiectele care cred eu ca l-ar interesa, dar parea neutru... Chiar imi place de el dar nu as vrea sa ma fac de rusine daca ii spun si ma refuza sad Sper sa ma puteti ajuta, as avea nevoie

Răspuns Câştigător
| Xtina19bbb a răspuns:

Cred ca ar trebui sal inviti la o cafea.sa vorbiti. poate isi da seama ca il placi.
Fai complimente, trimite-i pupici, flirteaza
Fă-te frumoasă daţi poze şi întreba ce partener, cu siguranţa va rămâne minute în sir cu ochii la poza ta.
Fa apropo.uri subtile
. dacă na înţeles, atunci spune-i clar cal placi şi aşteaptă un răspuns.

2 răspunsuri:
| DOARoVIATA a răspuns:

Bun cum sa te faci de rusine daca ii spui sentimentele? daca te refuza zambesti capul sus si mergi mai departe nu e sfarsit de drum crede-ma inteleg prin ceea ce treci dar nu ai ce face (poti controla stari miscari tv'ul de pe perete dar nimeni nu va putea controla sentimente) nu il poti obliga sa te placa dar ce sa zic pune-i intrebarea doar nu vei trai asa toata viata.
funda?:X

| iopoiop1 a răspuns:

Incearca sa te introduci in anturajul lui, vorbeste cu prietenii lui si afla ce gusturi ai si fa legatura daca ai corespunde, depinde si diferenta de varsta care e intre voi si relatiile de pana acum.