| orang23 a întrebat:

am o mare problema si oricum imi e cam rusine sa vorbesc despre ea. Imi place mult o fata si am incercat sa-i spun ce simt dar nu am reusit deoarece mereu cand vroiam sa ma duc la ea sa-i spun am inceput sa tremur tot si imediat ce mam apropiat de ea am fugit nu stiu de ce. Eu cred ca sunt timid dar as vrea sa-i spun ce simt. Ce sa fac ca sa imi treaca fiorii si sa nu mai fac ca in descriere ma puteti ajuta va rog? dau funda :-d

Răspuns Câştigător
| Doctoru_7315 a răspuns:

Incearca sa te relaxezi, sa te calmezi ca sa iti mai treaca timiditatea. Daca nu reusesti nicium sa scapi de ea incearca la un psiholog te ajut mult. Cu fata ia-ti inima in dinti si spune-i ce ai pe suflet prin orice mod crezi ca esti in stare, cel mai mult ar aprecia sa-i zici in fata, dar merge si o scrisoare, un mesaj. Bafta.

2 răspunsuri:
| oliviaaa a răspuns:

Eu am citit parerile celelalte si iti recomand : formeaza o scrisoare de hirtie si in ea scrieti sentimentele trimiteo si va fi foarte palpitant dar daca nu esti de acord cu mine spune-i in fata stii ce trebuie sa faci ai doua raspunsuri care te vor ajuta ITI DORESC TOT SUCCESL DIN LUME!

| madii16 a răspuns:

Incearca sa-ti faci curaj sa vorbesti cu eahappyNu e sfarsitul lumi. Daca nu incearca printr-o scrisoare sau pe messenger oricum nu cred ca vrei sa traiesti cu indoiala daca te place. Sper sa te ajute sfatul meu.Baftabig grin