| anonim_4396 a întrebat:

Daca merg la magazin de ex. si pe drum dau de o fata necunoscuta ce imi cade cu tronc, cum pot sa incep o conversatie cu ea, cum sa o abordez, cum pot sa fac rost de numarul ei de telefon?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O intrebi vrei sa ne vedem la o cafea? Mai bine o faci daca ai masina smechera va accepta altfel poate zice nu

| Subsemnatul123 a răspuns:

Exista asa ceva?

| Anonimbb1 a răspuns:

Uite iti dau un exemplu. Eu fac la fel. Buna ma poti ajuta cu ceva? Daca ea spune da ii spui daca iti poate da numărul de telefon Facebook insta snap sau altceva pentru a comunica nu ai cu cine vorbi Toată ziua. Dacă vă spune da este încântată de tine nu cred ca o fata da numărul unui prost. Daca spune nu nu mai incerca cu accea fata mergi la următoarea Sper ca te.am ajutat
FUNDA?

| Adry05 a răspuns (pentru Anonimbb1):

Daaaaa, sigur o sa obtina numere de telefon asa. E printre cele mai jalnice replici pe care le-am auzit vreodata. Maxim face rost de la vreuna foarte disperata ori care-i da vreunul gresit de mila sau i-l d sa scape si dupa nu mai raspunde. Am avut tipi care m-au abordat asa pe strada si in secunda 2 am intors spatele si am plecat. E putin spus penibil

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns (pentru nimportequi):

Stai linistit ca am destui care ma abordeaza, nu stau in unu care vine si ma intreaba daca ii dau numarul de telefon random pe strada. E ok, continua cu replica asta daca atat poti, sa vedem cine ramane ala singur dintre noi. laughing

Răspuns utilizator avertizat