| onetwothree a întrebat:

(dau funda) Am nevoie de ajutorul vostru, de 3 luni plang zilnic din cauza iubitului meu. Avem o relatie la distanta, iar ultima data cand ne-am intalnit ne-a schimbat toata relatia. El s-a schimbat, el zice ca de aceea fiindca eu mereu ma suparam pe el, iar el trebuia sa faca primul pas spre impacare. Si fiindca nu am vrut sa fac sex cu el, si fiindca inca nu sunt pregatita dupa 2 ani. Nu vad ca el ar merita asta fiindca mereu ma obliga. Nu imi da nici un semn ca m-ar astepta. Alaltaieri am stabilit amandoi ca ne impacam si incercam sa ne salvam relatia, iar eu l-am rugat sa aiba grija de mine sa nu ma mai faca sa sufar, fiindca trec printr-o perioada grea, chiar am depresie. Dar lui nu i-a pasat, si aseara a inceput sa ma faca sa ma simt din nou rau, sa imi dea de inteles ca nu ma iubeste. Mi-a spus ca nu e fericit, si cum as putea sa il fac fericit e sa fac sex cu el. Va rog ajutati-ma cu un sfat crying, Va multumesc! O zi buna!

Răspuns Câştigător
| traficanta a răspuns:

Ma fratilor, daca intr-adevar o folosea nu mai statea atata timp sa o astepte..credeti ca nu putea sa plece la altele? rolling eyes daca simti ca nu te merita si ca nu esti pregatita nu o face ..chiar daca va despartitihappy dar oricum parerea mea este ca daca te-a asteptat atata timp chiar te vrea..si e normal sa faceti sex dupa atata timp.

2 răspunsuri:
| RaduCilaa a răspuns:

El este un nesimtit, prefacut care vroia doar sex de la tine.

| vangheliss99 a răspuns:

Nu poti, tu chiar nu intelegi ca el te foloseste, pentru. corpul tau?