| MariaaaaLm a întrebat:

dau funda celui care ma lamureste.
Mie-mi place de un baiat, el stie chestia asta de 3-4 zile.
Imi place de o luna de el, mereu vorbim, ne jucam, el mereu sta cu mine in pauze, face gesturi dragute, a spus ca sunt frumoasa doar ca el vrea sa ramanem prieteni o vreme. A spus ca poate vom fi impreuna, daca ne vom apropia...
Toate prietenele mele mi-au spus sa ma apropii de el si sa-l iau in brate si sa-l pup, ca lui ii place, insa nu stiu cum sa fac si cum sa reactionez, nu stiu cum sa ma apropii de el. Oare el ma place? sad Cum sa ma apropii de el?
Va multumesc mult de tot. ♥

Răspuns Câştigător
| anonimus321 a răspuns:

Hei.daca el ti-a zis ca poate o sa aveti o relatie,inseamna ca este ceva in mintea lui, ceva de bine. Poate ca vrea o perioada sa fie singur si apoi sa-si faca o relatie sau poate vrea sa vada daca intentiile tale chiar sunt serioase.Tu vorbeste in continuare cu el, intreaba-l de sanatate, spune-i daca are nevoie de ajutor, sa apeleze la tine pentru ca-i vei fi alaturi...chestii de acest gen. Succes, sa auzim de bine!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Deja ai speriat baiatul. Lasa-l putin sa mai creasca. Pana atunci jucati-va mai departe.

| MariaaaaLm explică (pentru neutrino):

Ce om...

| neutrino a răspuns (pentru MariaaaaLm):

Stii ce "nasol" este sa fii baiat si sa te pupe fetele si sa nu fii in stare sa reactionezi, pentru ca esti prea mic? Nu ai de unde sti, pentru ca tu esti fata!

| MariaaaaLm explică (pentru neutrino):

Crezi ca el nu a mai avut nici o iubita? Crezi ca e un prost, care habar are care-i sentimentul cand te pupa o fata? E clasa a 8a, totusi.

| neutrino a răspuns (pentru MariaaaaLm):

Te rog sa ma scuzi, nu am crezut ca este asa mare si are si o experienta bogata. In acest caz, merita pupat!