| onetwothree a întrebat:

(dau funda). Daca el nu reuseste sa mai fie afectuos cu mine si sa isi arate sentimentele pentru mine, desi imi spune ca ma iubeste si nu vrea sa ma piarda, ce ar trebui sa fac? Eu m-am purtat dur cu el si ii reprosam fiecare greseala minora. Va multumesc. Have a nice day!

4 răspunsuri:
| Mikiiiiiiiii a răspuns:

O discutie deschisa pe tema asta. Daca nu se schimba poti pleca. Daca te vrea cu adevarat va veni dupa tine si toate bune. Daca nu... mai are balta peste.

| onetwothree explică (pentru Mikiiiiiiiii):

Am avut multe discutii deschise si tot ce imi cere e sa am rabdare cu el. Si totusi nu inteleg de ce nu reuseste sa isi arate sentimentele

| Mikiiiiiiiii a răspuns (pentru onetwothree):

Poate ca nu mai are sentimente si este doar obisnuit cu... prezenta ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vei continua cu reprosurile, se va inchide in el si in final il vei alunga fara sa iti dai seama.Numai bine.