| anonim_4396 a întrebat:

de 3 luni mi-am inceput viata sexuala. Pana acum am facut-o neprotejat dar nu a ejaculat in mine. Am ciclu neregulat dar in astea 3 luni nu mi s-a intamplat sa nu-mi vina ciclul. In plus am infectie urinara. As vrea de acum sa folosesc peliculele contraceptive... Ce ma sfatuiti? Si inca ceva... E posibil sa fi ramas si menstrele au fost normale? Reamintesc ca am ciclul neregulat. Astept raspunsul vostru. Va pup

2 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Un consult ginecologic iti rezolva problema mai ales ca infectia trebuie tratata!

| Pedala a răspuns:

De cand este o infectie urinara un plus!?