| Madalina0016 a întrebat:

De ce baieților le place să pună mâna pe fundul fetelor? Sau de ce vor să facă asta?

9 răspunsuri:
| andrey69 a răspuns:

Fiindca este atragator

| codpenal2018 a răspuns:

Este ceva normal, noi suntem excitați fizic/kinestezic iar fetele in funcție de comportamentul nostru. E mișto, de exemplu, când te săruți dacă o mai și pipăi pe fund, ea se va excita mai tare in timpul sărutului și dealtfel și eu la fel, Are logică? da? Mulțumesc!

| Anonimbb1 a răspuns:

Pai noi de când există pământul avem obiceiul asta prost... Un băiat atinge o femeie pentru a avea o erectie. Uite tu daca atingi penisul unu băiat iti vine sa faci sex si asa la băieți daca ating fundul fetelor
Sper ca te.am ajutat
Succes. FUNDA?

| Sarmale255 a răspuns:

Pentru ca unii n-au pene acasa

| Drăghici_Andrei_1995 a răspuns:

Tie dc iti place sa pui mana pe ciocan?

| Madalina0016 explică:

Plac*

| RAY a răspuns (pentru Madalina0016):

Ca simtim placere madalina

| Gaby212 a răspuns (pentru Madalina0016):

Doamne ce analfabeta esti... Fata are dreptate, tu ai spus o prostie!

| Gaby212 a răspuns (pentru Madalina0016):

Pentru ca sunt perversi...
Dar nu toti.Pe mine de exemplu nu ma atrag asemenea indeletniciri.
E adevarat ca ma mai uit la formele unei fete din cand in cand, dar e vorba de cea de care sunt indragostit happy
Pe bune, oricat de evlavios ai fi, cand se apleaca crush-ul tau n-ai cum sa nu te uiti la fund sau in decolteu laughing