| Nuamnumesrry a întrebat:

Hei.
De ce baietilor le place sa puna mana sau sa le dea palme la cur fetelor? Adica ce li se pare asa interesant?
Unii chiar pun mana si pe sani si chiar daca noi ripostam ei nu se opresc. De ce le place asa tare?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant maniatici, de acolo porneste agresivitatea & violenta asupra femeii

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vezi sa nu i ei tu o palmă peste ochi de la una daca i pui mîna pe fund.

| SilentRain a răspuns:

Retarzi mintali, pe astea ii potolești fie cu politia fie cu o bătaie buna
Nimeni nu are voie sa te atingă asa, fără voia ta

| Sofer a răspuns:

Cred ca e ceva normal la rândul nostru sa ne placa sa dam palme la fund la fete și sa le apucam de sânii.

| cristimihailov a răspuns:

Tu ai pus mana pe cocoselul vreunuia?

| Dalmore a răspuns:

Pentru că-s dobitoci.

| Stropdeploaie a răspuns:

Pentru ca li se permite! Astfel de obiceiuri sunt agresiuni sexuale! Si in unele tari sunt aspru pedepsite!