| 123lalala a întrebat:

de de 2 seri il visez pe un baiat de varsta mea. Adica gen; avem o relatie. Insa in realitate nu prea il suport, nu ca nu ar fi frumos si pentru simplul fapt ca e prea enervant, adica nu e serios, este inconjurat numai de fete cu o influenta negativa asupra lui si sincera sa fiu nu simt nimic pentru el si nici nu m-am gandit la el. Atunci de ce visez ca ma inteleg bine cu el si ca avem o relatie? nu inteleg.
Fundita celui mai serios raspuns

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Posibil sa te preocupe persoana lui mai mult decat crezi,pentru ca emotiile negative se intiparesc mai bine pe scoarta cerebrala.
Te necajeste si te enerveaza modul lui de comportament,faptul ca e influentat negativ si mereu inconjurat de fete... poate ca fara sa vrei il placi,e posibil si lucrul asta.
Cert este ca te-a afectat mai mult decat vrei sa recunosti,chiar fata de tine,intregul lui comportament si situatia dintre voi.
Creierul tau, in marea lui nevoie de a se elibera, transmite gandurile tale subconstientului si tot ce te afecteaza iti apare ca un film, in somn, e modul in care te "dezintoxici" de aspectele care te preocupa.
Chiar si fara sa-ti dai seama.

Cauta sa-ti umpli mintea cu emotii absolut pozitive si nu te mai lasa influentata de comportamentul lui, absolut deloc!
Vezi filme care iti ating alte corzi sensibile si visele cu acest baiat vor inceta.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Eu ce visez se realizeaza.

In cazul tau...cred ca incepi sa-l placi fara sa realizezi. Uneori si cand e enervant si zici ca nu-l suporti...il poti place. Doar indiferenta nu naste iubire. In rest orice traire poate ascunde putina iubire. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine visele amesteca diferite planuri ale realitatii (pot sa visez impreuna personaje din viata mea care nu se intalnesc niciodata in realitate, poate si unele din trecut) iar actiunea de cele mai multe ori nu are nici o legatura cu realitatea. Mi se intampla. Singurul lucru care se poate spune este insa ca te gandesti la el (poate chiar in subconstient) inainte de a adormi.

| NameHarris a răspuns:

Il dorestiwinking

| methodmen a răspuns:

Ceea ce incepi se simti se transpune in visele tale, subconstientul lasa urme deci crede-ma il placi dar poate nu realizezi inca asta.