| fatatafrumoasa24 a întrebat:

Buna, de unde știi ca un băiat își bate joc de tine, are iubită si te folosește pentru sex?

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca are iubita si te vrea si pe tine, atunci este clar ca te vrea doar pentru sex, ca de altceva nu ar avea nevoie.

| fatatafrumoasa24 explică (pentru Violleta2022):

Atunci daca are iubită de ce ma folosește pe mine? nu are iubită sa întrețină relații cu el?

| Violleta2022 a răspuns (pentru fatatafrumoasa24):

Poate ca iubita lui nu face sex cu el, ca vrea sa se pastreze virgina pana la nunta si el o respecta pentru asta, asa ca, merge la cine ii ofera sex gratis, sa-si satisfaca cucul.

| fatatafrumoasa24 explică (pentru Violleta2022):

Ea are un copil din relația anterioară )))) nu cred ca așteaptă sa se căsătorească

| dullcat a răspuns:

Dupa ce citesti raspunsurile de aici, reciteste si intrebarea ta anterioara.Vei vedea ca e asa cum am spus: e cazul sa te desparti pentru ca isi bate joc de tine.

Plus, daca mai doreai si alte pareri, normal era sa atasezi link, sa stie oamenii toate detaliile, nu sa iti raspunda asa la general.

| Hyperion7 a răspuns:

După sex devine violent, irascibil sau pur și simplu te ignora, scuzandu-se când revine la tine.

| Marius22222222222 a răspuns:

După ce faci sex nu te mai caută sau te caută doar cand vrea sex.raspunde greu la mesaje apeluri

| VadimIvanov a răspuns:

:Când ascunde lucruri, sau pe telefon să nu vezi când conversează cu alte fete.

:Când îți răspunde greu la mesaje dar el e online.

:Când nu îți face timp pentru tine.

: Preferă să facă alte chesti și nu vrea să stea de vorbă cu tine.

| LaYeR a răspuns:

-Pleaca imediat dupa ce terminati (baga o scuza ca se grabeste undeva).
-Nu te cauta cateva zile dupa ce o faceti.
-Iti raspunde sec la mesaje, chiar si la cele in care i te destainui cu ceva important pentru tine.
-Nu isi face timp pentru tine, prefera sa faca orice altceva.
-Nu te respecta.
-Iti vorbeste urat.
-Daca il intrebi ce ganduri are pe viitor cu tine se face ca ploua si schimba subiectul sau da un raspuns generic gen: Vedem.

Astea sunt doar cateva care imi vin in minte acum, pot fi mai multe. Ramane sa decizi tu unde te regasesti in ce am scris mai sus.

| tunoi88 a răspuns:

Daca are iubita, este normal ca te vrea doar pentru sex.

| fatatafrumoasa24 explică (pentru tunoi88):

Pai si daca are iubită de ce nu o folosește pe ea si ma folosește pe mine

| tunoi88 a răspuns (pentru fatatafrumoasa24):

Pentru ca din cand ii cand mai vrea si altceva si ii place sa faca sex cu tine. Daca vrei mai multe detalii iti explic in privat! Scrie mi in privat!
Multumesc

| Tekken33 a răspuns:

O sa simți dacă ai fler și vezi ceva schimbat in comportamentul lui, ceva îl va da de gol, dar în general poate fi mai rece și nepăsător la nevoile tale fata de cum îl cunoșteai tu.

| ScorteaTraian a răspuns:

Dar tu de ce-i dai sex daca nu esti casatorita cu el?