| Onitzaaa a întrebat:

Buna,deci. acum o luna am cunoscut un baiat,in fine mi-am zis ca nu o sa-l mai vad niciodata,bla,bla,bla,bla. dar nu a fost chiar asa acum vreo saptamana l-am vazut din nou,atunci chiar am vorbit mai multe si o prietena de-a mea l-a sunat de pe nr. meu si el a crezut ca am fost eu,in fine. am mai stat cu el,am mai vorbit si la un moment dat m-a pupat pe obraz si apoi pe gura,de atunci am mai vorbit si prin mesaje si la telefon si de mai multe ori m-a chemat la strand,la piscina,sa ne plimbam.
Deci,vreau sa va intreb,ce credeti simte ceva pentru mine sau nu?
Funda, cel mai bun raspuns.

6 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Da,te place.

| neutrino a răspuns:

Nu stiu daca simte sau nu ceva pentru tine, dar sigur atunci cand te saruta, simte ceva pentru el si ii place!

| grab a răspuns:

Se cam joaca cu tine deocamdata.
mingea e in terenul tau... incearca sa il ghidezi spre ce vrei sa obtii, ori il faci numai al tau, ori ii interzici sa se apropie de tine la mai mult de 1.5 m.

bafta!

| Capriciu a răspuns:

Fii convinsa ca are sentimente pentru tine si asta se observa dupa comportamentul sau(adica ceea ce ai povestit tu). Daca nu simtea nimic pentru tine nu te mai saruta si vorbea cu tine si plus la toate astea sa te invite sa va plimbati.Din ceea ce ai povestit tu aici eu inteleg ca el te place si doreste sa fiti un cuplu, asa ca daca iti place de el iesi cu el la primblare si arata-i ca si tu simti la fel ca el. Bafta!

| Annemary98 a răspuns:

Eu cred ca el chiar simte ceva pentru tine...Altfel la ce sa te cheme sa va plimbati etc.

| dulcicutamariuca a răspuns:

Simte foarte multe dupa cum se vede