| BiancaDrg a întrebat:

.Deci acum o saptamana aproape doua am facut dragoste cu iubitul meu protejat si apoi am stat dezbracati in pat nsi ne-am atins zonele intime amandoi adica m-a atins cu penisul in zona vaginului. acum 2 ar fi trebui sa imi vina menstruatia am dureri de sani si burta si spatele dar...
Va rog un sfat.

3 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Atata Vreme cat nu ai Fost In Perioada Fertila nu ai de ce sa te agiti.E mai complicat sa ramai doar din atata.

| Alexpttn58 a răspuns:

Daca zici ca era protejat si din cate inteleg nici nu te-a penetrat, n-ai de ce sa te temi in privinta unei sarcini. Voi fetele aveti multe dereglari..si se manifesta prin diferite dureri...

| BiancaDrg explică (pentru Alexpttn58):

Am fost si putin penetrati..Scuze am uitat sa mentionez